دوربین‌های آنالوگ

 

این شرکت نـمـایـنـده رسمی و انحصاری فروش و نصب محصولات در استان قم می‌باشدکه با بهره‌گیری از کارشناسان متخصص و مهارت یافته خود در زمینه مشاوره‌، طراحی و نظارت‌، نصب و راه‌اندازی ساختمان‌های هوشمند به صورت کاملاً حرفه‌ای به فعالیت خود ادامه می‌دهد.

 شرکت مهندسی آرسان با بیش از 3 سال فعالیت درخشان در زمینه سیستم‌های امنیتی و نظارتی با معرفی برترین برندهای دوربین مدار بسته و قیمت‌های قابل رقابت این افتخار را دارد که علاوه بر زمینه هوشمندسازی در این زمینه نیز به فعالیت خود ادامه دهد.

  مشاوره حضوری و طراحی پلن اولیه

  استاندارد بودن پلن طراحی شده توسط گروه فنی باعث جلوگیری از سرقت و یا دستکاری دوربین مدار بسته می شود همچنین شما با یک مشاوره صحیح در مورد مکان نصب دوربین ها می توانید با تعداد کمتر بیشترین بهره را از سیستم نظارتی خود ببرید.

  دوربین مدار بسته انتخاب

   مهمترین قسمت نصب و راه اندازی دوربین مدار بسته انتخاب بهترین نوع دوربین‌، بسته به نوع کاربری و محیط برای استفاده در مکان‌های مختلف می‌باشد‌. آشنایی با کارایی انواع دوربین مدار بسته دام‌، صنعتی‌، دید در شب‌، بالت و ... به شما کمک می‌کند که بهترین گزینه را انتخاب کنید.

 نصب و راه‌اندازی دوربین مدار بسته

    بعد ار طراحی پلن و انتخاب دوربین مدار بسته نوبت به نصب و راه‌اندازی سیستم می‌رسد که نیاز به تجربه و آگاهی بالا نسبت انواع مسیرهای سیم کشی و داکت‌کشی دارد‌. استفاده از کابل تصویر خوب و انتخاب امن‌ترین و نزدیک‌ترین مسیر کابل‌کشی تأثیر مستقیم بر روی تصویری دارد که شما از سیستم امنیتی نظارتی خود بدست می‌آورد.
شرکت مهندسی آرسان به پشتوانه علم و آگاهی نیروی متخصص و فنی خود در این زمینه می‌تواند بهترین مشاوره و خدمات را به شما بدهد.

 

 
   

ایمن شده توسط وب سایت جومینا